دکترای مدیریت لیسبون​​​​​​​

دکترای مدیریت دانشگاه لیسبون​​​​​​​

دانشگاه لیسبون بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی کشور پرتغال در اتحادیه اروپا و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های جهان است که از سال ۱۲۸۸ میلادی تاسیس شده است. این دانشگاه در رده‌بندی‌های مختلف جهانی در جمع بهترین دانشگاه‌های دنیا و ۲۰ دانشگاه برتر اتحادیه اروپاست. دوره‌ی دکترای بین‌المللی مدیریت دانشگاه لیسبون با ساختار ویژه مدیران اجرایی، امکان تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان را همراه با ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای، برای دانشجویان فراهم می‌آورد.​​​​​​​

دریافت کاتالوگ
تماس با ما

ویژگی‌های منحصر به فرد دوره​​​​​​​

دریافت هر دو مدرک DBA + PhD 

ترجمه‌ی همزمان کلاس‌ها به فارسی​​​​​​​

برگزاری کلاس‌ها هر ۴۵ روز​​​​​​​

دریافت اقامت تحصیلی اروپا​​​​​​​

دانشجویان این دوره هر دو مدرک دکترای حرفه‌ای مدیریت (DBA) و دکترای آکادمیک مدیریت (PhD) را از دانشگاه لیسبون به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان دریافت می‌نمایند.​​​​​​​

تدریس اساتید دانشگاه لیسبون در کلاس‌ها به زبان انگلیسی است و کلیه کلاس‌های آموزشی دوره با ترجمه‌ی همزمان برای دانشجویان به فارسی ترجمه می‌شود.

سال اول دوره شامل ۷ درس اصلی است که هر درس در فواصل زمانی حدودا هر ۴۵ روز یک بار به مدت ۵ روز متوالی تدریس می‌شود. سال‌های دوم و سوم دوره به انجام پایان‌نامه اختصاص دارند.

دانشجویان دوره همانند کلیه دانشجویان بین‌المللی دانشگاه لیسبون، امکان دریافت ویزای تحصیلی و اخذ اقامت تحصیلی در کشور پرتغال در اتحادیه اروپا را برای خود و خانواده خود دارند.

فارغ‌التحصیلان جهانی دانشگاه لیسبون

دبیرکل سازمان ملل، ۳ رئیس‌جمهور و ۱۳ نخست وزیر کشور پرتغال و مدیران صدها شرکت برتر جهان نظیر بی‌ام‌و، آدیداس، سیتی‌بانک، گوگل، زیمنس، سامسونگ، نستله، شل و ... از جمله فارغ‌التحصیلان دانشگاه لیسبون هستند.​​​​​​​

دوره‌ی دکترای مدیریت دانشگاه لیسبون در مجموعه به مدت ۳ سال است که ۱ سال اول به ارائه دروس اختصاص دارد که طی آن هر حدودا ۴۵ روز یک بار، ۵ روز متوالی کلاس برگزار می‌شود. ۲ سال بعدی به انجام پایان‌نامه زیر نظر اساتید دانشگاه لیسبون اختصاص دارد.

شهریه دوره دکترای بین‌المللی مدیریت دانشگاه لیسبون (DBA+PhD) در مجموع برای سه سال برابر با سی‌هزار یورو است که دانشجویان شهریه را طی ۵ نوبت در طول ۳ سال دوره به دانشگاه پرداخت می‌نمایند.

پذیرش دوره رقابتی و با نظر کمیته‌ی علمی اساتید دانشگاه لیسبون است. حداقل شرایط لازم جهت اقدام برای پذیرش، دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد با حداقل ۳ سال سابقه کاری و یا دارا بودن مدرک کارشناسی با حداقل ۸ سال سابقه مدیریتی است.

/ درخواست مشاوره​​​​​​​

می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۲۰۷۱۶۱۰ در تماس باشید و یا فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.​​​​​​​

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.